Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Zawodnicy Chrobrego na turniejach w Poznaniu i Nakle nad Notecią

W mijający weekend reprezentanci Chrobrego wystąpili w dwóch turniejach indywidualnych. W rozegranym w Poznaniu Turnieju o Puchar Prezesa MTP (OPEN 9 rund tempem 20’+10”) Michał Górecki był 10, Mikołaj Gubała 11, zaś Lena Frąckowiak 16.

Natomiast w rozegranych w Nakle nad Notecią 73. Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Turnieju OPEN A (5 rund tempem 90’) Karol Stanisławski był 9, Wojciech Gawrysiak 10; w OPEN B (7 rund tempem 60’) Olaf Jagodziński był 4, Alan Jagodziński 8, zaś Anna Oszutowska 13.

Zobacz także:

Turniej w Poznaniu

Turniej w Nakle n. Notecią OPEN A

Turniej w Nakle n. Notecią OPEN B