Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

W Sypniewie rozpoczęły się juniorskie mistrzostwa

Od 18 do 27 września b.r. rozgrywane są w Sypniewie dwie najważniejsze tej jesieni juniorskie imprezy w szachach klasycznych. Pierwszą z nich są odbywające się w dniach 18-20.09 b.r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, w których udział mogą wziąć wyłącznie dzieci urodzone w latach 2010-2012. Jedynymy naszym reprezentantem jest w nich Michał Górecki. 

Natomiast w dniach 21-27.09 b.r. odbędą się Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików, które stanowić będą jednocześnie Eliminacje Strefowe (województwa wielkopolskie i zachodniopomorskie) do przyszłorocznych Finałów Mistrzostw Polski w szachach klasycznych. Naszymi reprezentantami są tutaj: Anna Oszutowska (D 11), Michał Górecki (C 9), Karol Stanisławski i Mikołaj Gubała (C 13). Trenerem naszej ekipy w Sypniewie jest Krzysztof Chojnacki.

Zapraszamy do śledzenia wyników naszych podopiecznych i oglądania transmisji on-lne.

Zobacz także:

MMM

MW i ES

D 11

C 9

C 13