Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Drużyna Chrobrego w przyszłorocznych rozgrywkach I ligi seniorów!

Jak już informowaliśmy W Poroninie zakończyły się tegoroczne rozgrywki II ligi seniorów nasza pierwsza drużyna seniorów uplasowała się w tej najważniejszej dla gnieźnieńskich szachów drużynowej imprezie na 16 miejscu.

Jak się okazuje, w wyniku reorganizacji szachowych rozgrywek I i II ligi seniorów (o czym można przeczytać choćby na stronie WZSZACH), zespół Chrobrego zapewnił sobie w ten sposób awans do przyszłorocznych rozgrywek I ligi seniorów.