Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Kolejny turniej najmłodszych uczestników Szkółki Szachowej MOK

W piątek, 25 września b.r. odbył się kolejny turniej szachów szybkich P 10' na dystansie 6 rund w ramach GP Elpos-Prymus-MOK 2020 - grupa B.

 

Na starcie zawodów przeznaczonych dla zawodników do rankingu 1399 wystąpiło 10 zawodników. Ponownie triumfował z kompletem 6 punktów Franciszek Błochowiak, który wyprzedził Eryka Mularczyka - 4 punkty i Iwo Maciejewskiego - 3,5 punktów. Najlepszą juniorką okazała się Joanna Ciechan, przez Weronika Kulwińską - obie po 3,5 punktów i Dobrochną Ziółkowską - 2,5 punktów. Turniej sprawnie sędziował Emil Wiśniewski.

O terminie kolejnego turnieju z tego cyklu poinformujemy wkrótce na naszej stronie.

Zobacz także:

Wyniki turnieju