Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Ekipa Chrobrego walczy o "Złotą Wieżę"

W dniach 28.09-02.10. br. w Kokotku koło Lublińca odbywa się Finał Centralny 62. Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o "Złotą Wieżę", który stanowi jednocześnie Drużynowe Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w szachach klasycznych.

W 9-rundowych zawodach, w stawce 14 4-osobowych zespołów udział, jak co roku, bierze drużyna LKS Chrobry Gniezno. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco wyników "Chrobrzaków" i oglądania transmisji on-line. 

Zobacz także:

Strona turnieju