Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Zakończyły się tegoroczne rozgrywki o "Złotą Wieżę"

W dniach 28.09-02.10. br. w Kokotku koło Lublińca odbywał się Finał Centralny 62. Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o "Złotą Wieżę", który stanowił jednocześnie Drużynowe Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w szachach klasycznych.

W tych prestiżowych zawodach udział wzięła drużyna LKS Chrobry Gniezno. W stawce 14 czteroosobowych ekip nasz zespół uplasował sie na miejscu 8 z dorobkiem 8 punktów. Dla naszej drużyny punkty zdobyli: Kamil Żurawski - 0,5, Zygmunt Kujawski - 4,5, Witold Lewandowski - 4,5, Marta Tomczak - 6. 

Zobacz także:

Strona mistrzostw