Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Wznowiono rozgrywki GP Dyrektora MOK 2020

W piątek, 10 października b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano trzeci w tym roku turniej szachów szybkich (7 rund tempem 8’+3”) i tym samym wznowiono po pandemicznej przerwie tegoroczną Grand Prix o Puchar Dyrektora MOK.

W stawce 17 zawodników  triumfował Szymon Banach, który wyprzedził Mirosława Sobczaka i Kamila Żurawskiego - wszysy po 5,5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 10 najlepszym był Leon Szeszycki, zaś do lat 14 Oskar Radwański.

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej z cyklu GP Dyrektora MOK odbędzie się 23 października o stałej porze. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki turnieju

Klasyfikacja po 3 turniejach

Klasyfikacja drużynowa po 3 turniejach

Zaktualizowany terminarz GP Dyrektora MOK i GP Elpos-Prymus-MOK