Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

W Puławach zakończyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 2020

W dniach 4-11 października b.r. rozgrywana była w Puławach Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych - 2020.

 Udział w imprezie, stanowiącej finał mistrzostw Polski do lat 12 i 14 w szachach klasycznych, wzięło dwóch zawodników Chrobrego, którzy zakończyli rywalizację na następujących pozycjach: w grupie chłopców do lat 14 (C14), w stawce 52 uczestników Jan Wojdak zdobył 4,5 punktów i uplasował sie na 21 miejscu. Natomiast w grupie do lat 12 (C12) Karol Stanisławski musiał zakończyć udział w imprezie po rozegraniu czterech rund, zdobywając 2,5 punktów. Trenerem naszych podopiecznych w Puławach był Krzysztof Chojnacki. 

Zobacz także:

Strona OOM