Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Zaproszenie na ciekawą imprezę szachową

W dniach 7-11 listopada b.r. odbędzie się Internetowy Trójbój Szachowy "Dla Niepodległej", którego organizatorem jest Świętokrzyski Związek Szachowy. Turniej rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych: do lat 10, do lat 14 i w kategorii OPEN.

Szczegóły w serwisie chessarbiter. Turniej jest godny rekomendacji ze względu na interesującą formułę oraz to, że w jego letniej edycji udział brał Karol Stanisławiski i był zadowolony z organizacji zawodów. Jak napisała nam jego mama - Pani Agnieszka, która poleca wzięcie w nich udziału: "turniej jest sprawnie sędziowany; wymóg stanowi gra przed kamerą; jest wpisowe, ale są ciekawe nagrody". 

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zachęcić do wpisywania się na listę startową w poszczególnych grupach i życzyć sukcesów naszym zawodnikom (uwaga: obowiązuje limit miejsc).