Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Odbyły się kolejne turnieje w ramach GP Elpos-Prymus-MOK 2020

W piątek, 30 października b.r. odbyły się dwa oddzielne turnieje w ramach GP Elpos-Prymus-MOK 2020. Tym razem zawody przeprowadzono w Internecie, 

choć ilość rund oraz tempo gry zostały zachowane (6 rund tempem P 10'). W turnieju A, przeznaczonym dla zawodników z rankingiem 1400-1900, udział wzięło 13 zawodników. Pewne zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Karol Stanisławski przed Mikołajem Gubałą - 5 punktów i Michałem Góreckim - 4 punkty. Najlepszą juniorką w tej grupie okazała się Anna Oszutowska - 3 punkty.

Natomiast w turnieju B, który przeznaczony był dla zawodników do rankingu 1399 wystąpiło 9 zawodników. Zwyciężył Franciszek Błochowiak z dorobkiem 5 punktów przed Ewą Szeszycką, która jednocześnie triumfowała w klasyfikacji dziewcząt oraz Iwo Maciejewskim - oboje po 4 punkty

Oba turnieje sprawnie sędziował Szymon Banach.

Następne turnieje z tego cyklu odbędą się w piątek, 20 listopada b.r. Początek o godzinie 17.00.

Zobacz także:

Turniej A

Turniej B

Klasyfikacja generalna obu turniejów