Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Wyniki piątego turnieju tegorocznej edycji GP Dyrektora MOK

W piątek, 6.11 odbył się piąty turniej tegorocznej edycji GP Dyrektora MOK. Ze względu na aktualną sytuację pandemiczną zorganizowano go w Internecie, ale z zachowaniem dotyczczasowych reguł (7 rund tempem 8'+3").

 

W stawce 25 zawodników zwyciężył z dorobkiem 6,5 punktów Jan Wojdak, który jednoczśnie był najlepszym juniorem do lat 14. Wyprzedził on Krzysztofa Raczyńskiego 5,5 punktóww i Ryszarda Kujawskiego - 5 punktów. Najlepszym juniorem do lat 10 był Michał Górecki.

Turniej sędziował Kamil Żurawski.

Najbliższy turniej z tego cyklu odbędzie się zgodnie z terminarzem, czyli w piątek, 27.11 o godzinie 17.45.

UWAGA: Tradycyjne wpisowe nie będzie pobierane. Dlatego nie będą też wypłacane nagrody po rozegraniu poszczególnych turniejów. Bez zmian, czyli zgodnie z zapisem komunikatu pozostają natomiast nagrody końcowe cyklu. 

Zobacz także:

Wyniki V turnieju

Klasyfikacja indywidualna po rozegraniu 5 turniejów

Klasyfikacja drużynowa po rozegraniu 5 turniejów