Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Czworo reprezentantów Chrobrego uczestniczyło w szachowym trójboju

W dniach 7-11 listopada b.r. odbył się Internetowy Trójbój Szachowy "Dla Niepodległej", którego organizatorem był Świętokrzyski Związek Szachowy.

W zawodach, na które składał się turniej Blitza, turniej szachów szybkich oraz konkurs rozwiązywania zadań szachowych, udzał wzięło czworo reprezentantów Chrobrego. W klasyfikacji do lat 14 Karol Stanisławski zakończył trzydniową rywalizację na miejscu 4, Anna Oszutowska była 10, co wśród dziewcząt pozwoliło jej uplasować się na miejscu 2; w klasyfikacji do lat 10 Michał Górecki był 11, zaś w kategorii OPEN Stanisław Borkowski 10. 

Zobacz także:

Wyniki zawodów