Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Odbyły się zaległe turnieje Elpos-Prymus-MOK

W piątek, 13 listopada b.r. odbyły się w formule online dwa zaległe turnieje w ramach GP Elpos-Prymus-MOK 2020  (6 rund tempem P 10'). 

W turnieju A, przeznaczonym dla zawodników z rankingiem 1400-1900, udział wzięło 11 zawodników. Zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Karol Stanisławski przed Tomaszem Nawrockim - 4,5 punktów i Michałem Góreckim - 3,5 punktów. Najlepszą juniorką w tej grupie okazała się Anna Oszutowska - 2 punkty.

Natomiast w turnieju B, który przeznaczony był dla zawodników do rankingu 1399 wystąpiło 9 zawodników. Zwyciężył z kompletem punktów Franciszek Błochowiak przed Ewą Szeszycką, która jednocześnie triumfowała w klasyfikacji dziewcząt - 5 punktów oraz Maciejem Pankowskim - 4 punkty

Oba turnieje sprawnie sędziował Szymon Banach.

Następne turnieje z tego cyklu odbędą się w piątek, 20 listopada b.r. Początek o godzinie 17.00.

Zobacz także:

Wyniki turnieju A

Wyniki turnieju B

Klasyfikacja generalna obu turniejów