Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Chrobry ponownie najlepszy!

W zorganizowanym w niedzielę, 13 grudnia kolejnym turnieju drużynowym wielkopolskich klubów ponownie zwycięstwo odniosła ekipa gnieźnieńskiego Chrobrego.

W stawce 10 drużyn Chrobry uplasował się na pierwszym miejscu, zdobywając 371 punktów i wyprzedził KTS Kalisz - 364 punktów i OTSz Ostrów Wielkopolski - 351 punktów. W tej ostatniej drużynie grał nieuprawniony zawodnik i po odjęciu zdobytych przez niego punktów (20) i weryfikacji klasyfikacji końcowej OTSz Ostrów zakończył rywalizację na miejscu 3.  

Do klasyfikacji końcowej liczyła się zdobycz punktowa dwudziestu najwyżej punktujących zawodników poszczególnych klubów. O powodzeniu turnieju, który ponownie zorganizował Robert Majdecki ze Ślesina świadczy fakt, że wzięło w nim udział aż 218 zawodników, w tym 26 osób reprezentująch nasz klub.

Zobacz także:

Wyniki turnieju: