Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Dobre występy Mirosława Sobczaka w III Branżowych Mistrzostwach Polski w szachach szybkich i błyskawicznych

W rozegranych 11 i 12 grudnia b.r. III Branżowych Mistrzostwach Polski w szachach szybkich i branżowych (formuła online) z dobrej strony zaprezentował się zawodnik gnieźnieńskiego Chrobrego i zarazem pracownik Przedsiębirstwa Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Mirosław Sobczak. 

W turnieju blitza (9 rund, 23 uczestników) nasz reprezentant uplasował się na miejscu 2, zaś w turnieju szachów szybkich (9 rund, 26 uczestników) miejsce 7. Jednocześnie, w obu turniejach okazał się najlepszy w klasyfikacji ciepłowników. 

Zobacz także:

Wyniki turnieju blitza

Wyniki turnieju szachów szybkich