Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Jan Wojdak najlepszym juniorem do lat 14 na turnieju w Koninie

Z bardzo dobrej strony zaprezentowało się dwoje juniorów gnieźnieńskiego Chrobrego, którzy wystąpili w dniach 18-20 grudnia b.r. w rozgrywanym w Koninie IV Memoriale Wiktora Korcznoja - KONIN MASTERS.

W ośmiorundowym turnieju szachów klasycznych (P 90'+30'') Jan Wojdak zgromadził 6 punktów i w stawce 80 zawodników uplasował się na miejscu 6, wygrywając klasyfikację juniorów do lat 14. Natomiast Anna Oszutowska zdobyła 3 punkty i zakończyła rywalizację na miejscu 64. 

Zobacz także:

Wyniki turnieju