Ostatni turniej cyklu GP MOK odbędzie się 02. stycznia o 17.45 w serwisie Lichess.

X Turniej GP MOK: https://lichess.org/swiss/Q49NEyMp

Nagrody za turnieje rozgrywane w Internecie wręczone zostaną przy okazji najbliższych turniejów GP MOK / GP EPM rozgrywanych systemem stacjonarnym.

Wyniki turnieju GP 90-lecia GKSz

W piątek, 28 września b.r. rozegrano szósty turniej szachów błyskawicznych P 10' w ramach obchodów 90-lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów. Turnieje te rozgrywane są systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund w każdy ostatni piątek miesiąca. Tym razem na starcie stanęło 20 uczestników. W zawodach zwyciężył z dorobkiem 6 punktów Paweł Nawrocki, który wyprzedził Emila Wiśniewskiego - 5,5 punktów oraz  Łukasza Bardeli 5 punktów. Najlepszą zawodniczką okazała się juniorka Zuzanna Szeląg, która zgromadziła 3,5 punktów. W grupie najmłodszych juniorów, do lat 8 triumfował Mateusz Żurawski - 0,5 punktów; w grupie do lat 10 Szymon Nawrocki - 3 punkty; w gronie 14-latków najlepszym był Karol Nawrocki - 4 punkty, zaś wśród juniorów do lat 18 Szymon Banach - 4,5 punktów. Turniej jak zwykle sprawnie sędziował Piotr Przybylski.

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki VI turnieju GP 90-lecia GKSz 28.09.12 r.

Klasyfikacja generalna po VI turniejach